Duyurular

Duyurular

DİKKAT!!!

 

Son zamanlarda moda haline gelmiş ve dekorasyonun adeta vazgecilmez bir parçası olan '' CAM'' sınırsız kullanım 

alanı ve temizliğiyle öne çıkmış bir  numaralı malzeme olarak kullanılmaktadir.Firmamız 5 yıllık arge çalışmalarıyla 

bu sektörde dünyada tek olan türk yapımı baskı makinelerini yaparak yurtiçi -yurtdışı firmalara hizmet vermektedir aynı zamanda

sürekli kendilini yenilemeye devam etmektedir.Baskı sektöründe malesef merdiven altı diye tabir edilen bir çok uv 

baskı firmaları uzakdoğudan alıp getirdikleri makinelerle bu sektörü malesef geriye götürmüştür.Müşterilerimiz bu firmaların çok ucuz ürün yapmasına kanarak mağdur olmuslardır.Mağduriyetlerinin bazıları bu firmaların  tempersiz düz cam kullanmaları ve camların kırılması,boyaların çok silik ve net olmaması,montaj sonrası silikon lekeleri olması,kanserojen boyalar olduğu için koku yapmaları,boyaların uçması,çizilmeye,sıcağa,soğuğa baskıların dayanmaması gibi saymakla bitmeyen mağduriyetler yasamıslardır..

   Uv baskı ve boyaların kesinlikle kalıcılığı yoktur.Kanserojen madde icerir ve insan sağlığına çok ciddi zarar verir! Uv baskı makineleri sert yüzeyler için üretilmiş makinalar değildir.Kesinlikle Uv dijital baskılı ürünlerden uzak durunuz.Bu ürünler  uzun ömürlü değildir ve sert yüzeylerde tutunmaz; dolayısıyla görsel mat ve cansiz çıkar.Boyalar zamanla uçar. Uv boyalar solvent esasli çin boyaları olduğu için çok ciddi koku  yapar ayrıca bu ürünler kucuk darbelerde bile çizilir ürün adeta oje gibi kalkar.  Uv baskılı ürünlerin asit ve kimyasallara dayanıklılığı kesinlikle yoktur.Bu tarz baskı yapan firmalardan uzak durunuz.Tekrar hatırlatıyoruz ürünlerimiz boyanmış cama işlenmiş fırın transfer baskı sistemiyle cama işlenir ve kalıcıdır.Firmamız sadece cam değil seramik,granit,mermer üzerinede baskı uygulamaları yapmaktadır..Lütfen Taklitlerimizden kaçının mağdur olmayın..