Cam Baskı Uygulamaları

Hayallerinizi cam üzerinde ölümsüzleştirdik. Düz ve Oval bombeli camlara kendi üretimimiz  olan son teknoloji baskı makinemizde yapılan bu işlemler özel tekniklerle ve kimyasallarla uygulanmaktadır. Cam baskı üretimi  yüksek ısılarla desen transfer tekniğiyle  baskı yapıldığı için son derece kalıcıdır… Kağıt, yapıştırma, UV, dijital baskı, cam filmi değildir ve tamamen doğal malzemelerden üretilir; bununla birlikte bakteri barındırmaz.Cam baskı sistemi ters yüzeylerden baskı yapılmaktadır…Hava şartları, su, nem, ısı ve güneşten kesinlikle etkilenmez. İster düz ister oval camlara sınırsız resim baskı uygulaması yapabilmekteyiz.Cam baskı üretimlerimizin en önemli özellikleri:yüksek renk ve canlı baskı kalitesi,arka kapatıcının çizilmemesi,sıcaktan,soğuktan etkilenmemesi,asit ve silikon izi yapmaması.

Günümüzde birçok firma sizinde gördüğünüz gibi cam baskıları uv baskı makinelerinde bu işi yapmaktadır fakat bu makineler sert zeminler için üretilen makineler olmadığı için malesef kalıcı değildir.Ürün belli bir zaman sorma pul pul dökülmeye ve solmaya başlar çünkü cam üzerinde tutunamaz.Baskılı camlar için özel olarak 5 yıllık arge çalışmasıyla ürettiğimiz makinemizde yüksek ısı ve desen transferiyle yapılan bu işlemler ömür boyu kullanılabilmektedir ve tamamen kalıcıdır.

Dekoratif baskılı camlar kişiye özel olarak üretilmektedir.Kişiye özel olarak üretilen bu baskılı camlar seri imalata uygun olarak atolyemizde son haline gelinceye kadar birçok işlemden geçerek siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Baskılı camların sınırsız bir kullanım alanı vardır.Bunlardan başlıcaları:Cam fayanslar,Resimli mutfak tezgah arası,dekoratif cam masalar,resimli dolap kapakları,cam tablolar,cam duvar kaplamaları,kişiye özel dekoratif cam duşakabin baskılar,asansör kabin içi kaplamalar olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır.

Cam üzeri baskılarımız bir çok işlemden geçmektedir.Cam baskılarımız duşakabin gibi sürekli suyun içerisinde kullanılabilen,sıcağa,suya ve soğuğa,buhara dayanabilen özel boya ve tekniklerimizle uzun ömürlü kullanılabilmektedir.Firmamız bu özelliğiyle bile diğer rakiplerinin önünde sektörde en başta yerini almaktadır.

error: